Gra do końca... mamy finał

• autor: admin, 2012-03-04 21:22

Złoty - Polonia 6:2 (2:2)

bramki: taler-3 charyga-2 kądzielski-1

Pierwszy mecz przegrany 4:1 stawiał nas w kiepskiej sytuacji przed rewanżem , jednak niespodziewanie wielka chęc pokazania ze jestesmy solidną drużyna była na tyle duża że rewanż udał nam się jak żaden inny mecz w tym sezonie i dzięki kapitalnej grze całej ekipy odnieśliśmy wygraną 6:2. Początek meczu nie zanosiło się abyśmy jakoś myśleli o korzystnym wyniku, pierwsze minuty dobrej gry nie wystarczyły i po jednej z kontr Polonii piłka ląduje w naszej bramce. Od tej pory mecz miał już całkiem inny przebieg , wysoki pressing i ataki już w polu karnym Polonii czego efektem była bramka Charygi po której zdobywa jeszcze jedną i wygrywamy 2:1, lecz długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia ponieważ pod koniec pierwszej połowy poloniści strzelają na 2:2.

Początek drugiej części i szybkie 2 strzelone bramki przez Talera stawiały nas w dogodnej sytuacji gdyż juz tylko jednej  bramki potrzebowaliśmy do doprowadzenia do karnych co udało się już kilka minut potem gdy na 6:6 bramkę ponownie strzela Taler i mamy remis w dwu meczu. Ostatnie minuty to juz całkowita obrona Polonii i ciągłe ataki z naszej strony, i nie mogło się to inaczej skończyc jak tylko strzeloną bramką na minute przed końcem przez Kądzielskigo. Wynik na tablicy 7:6 i już tylko czekanie na końcową syrenę i wielka radośc której nikt się na pewno nie spodziewał gdyż byliśmy już prawie skreśleniu z 1 ligi a nie mówiąc o grze w finale. Był to solidny dwu mecz w którym przesądziły detale , pierwszy zasłużenie wygrany przez Polonie natomiast drugi juz raczej nikt nie powie ze jakimś fartem wygrany przez nas tylko sprawiedliwy, rewanż należał już do Złotego który dzięki większej ilości bramek awansował do finału.

mecz był naprawdę wyrównany i gdyby nie osłabienia przeciwnika spowodowane mała liczbą zawodników wszystko mogło się jeszcze wydarzyc, dzięki za mecz Polonia zasługujecie na więcej w tym sezonie :)

Finał: Złoty - Lewart

Mecz finałowy za tydzień (11.03) z drużyną Lweartu Bejsce o godz 19:30 ZAPRASZAMY wszystkich kibiców do gorącego dopingu a co za tym idzie wspierania Złotego do końca !!!