• autor: admin, 2012-06-07 21:20

ZŁOTY TEAM - LZS TOPOLA 4:3 (3:1)

strzelcy: Kądzielski M-4

więcej w  rozwinięciu...

W VI kolejce PLPN przyszło zmierzyć się nam z twardo grającą drużyną Topoli , każdy wiedział że będzie to jeden z trudniejszych meczy w Lidze i tak też było z przebiegu całego spotkania. Początek jak marzenie kilka dobrych akcji skrzydłami przyniosły okazje bramkowe a jedna z nich zakończyła się bramką strzelona przez Kądzielskiego i co za tym idzie objęliśmy prowadzenie. Dobra gra w obronie i środku pomocy nie pozwalała na wiele zawodnikom gości i po jednej z kontr Kądzielski wychodzi sam na sam z bramkarzem i podwyższa prowadzenie. Po tej bramce zwiększyły się apatyty i coraz większy zapęd pod bramkę przeciwników. Trzecia bramka pada po jednej z ładniejszych akcji meczu a jej autorem ponownie Kądzielski który dostaje znakomitą piłkę od Wójcika. Od tego czasu wszyscy byli już można powiedzieć jakby po meczu pod koniec polowy jeszcze bramkę kontaktową strzelają gracze z Topoli i do przerwy schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem.

Na drugą cześć meczu wychodzimy rozluźnieni i przez pierwsze 10 - 15 minut Topola przejmuje przewagę i strzela w tym czasie dwie bramki czym doprowadza do zaskakującego remisu. Po tym chłodnym prysznicu w końcu przyszedł czas na grę z pierwszej polowy i naszym większym posiadaniu piłki. Lepsza gra choć wynik nadal remisowy co można nazwać niebywałym i mało kiedy spotykanym żeby z prowadzenia 3:0 doprowadzić do remisu 3:3. Zmiany przeprowadzone pod koniec natchnęły jeszcze na walkę i grę do końca co przyniosło efekt bramki strzelonej przez Kądzielskiego po złym podaniu obrońcy i ustaleniu wyniku 4:3 dla Złotego. i zapewnienie kolejnych ważnych punktów.

skład: Radziszewski - Sambór , Futrzyński , Gruszka , Kasperczyk - Kwiecień (Odrobina) , Wojas , Porębski , Pytel (Bucki) - Wójcik (Kądzielski P) Kądzielski M