• autor: admin, 2012-11-19 18:48

ZŁOTY TEAM - LZS CZARNOCIN

5    :    9

strzelcy : Kądzielski Mateusz -3 ; Bienias Mateusz i Chadaj Tomek

W pierwszym meczu Powiatowej Ligi Futsalu niestety musieliśmy uznać wyższość naszych lokalnych rywali - LZS Czarnocin choć wynik mógł być zupełnie inny gdyby tylko nasza ofensywa wykorzystała stworzone okazje , a tak dostaliśmy lekcje jak nie należy grac w kolejnych meczach. Początek to przewaga naszej drużyny , czego efektem była strzelona bramka a po kilku sekundach było już 2:0 . Wtedy jak to zawsze bywa myślało się że mecz pod kontrolą i nic się nie może złego wydarzyć lecz nic bardziej mylnego szybka odpowiedz Czarnocina i mamy remis a następnie rywale wychodzą na prowadzenie i 2:3 dla rywali , jeszcze po dobrej akcji w końcówce pierwszej połowy udaje się wyrównać na 3:3 i do przerwy sprawiedliwy remis.

Druga cześć jak na początku w kilka minut strzelone szybkie dwie bramki i prowadzenie 5:3 . Natomiast tym razem od tej chwili tak jakby coś się zacięło i  grała już tylko jedna ekipa , a była nią ekipa Czarnocina , doprowadzając równie szybko do remisu a chwile potem w kilka sekund strzela kolejne gole przez co do końca grają spokojnie kontrolując mecz bez większego ryzyka . Pierwszy mecz i pierwsza porażka , z przebiegu całego mecz można powiedzieć że niestety zgranie i siły nie wystarczyły na grę przez 40 minut w stu procentach . Należy wyciągnąć wnioski i podnieś się w kolejnych meczach  grając jak w pierwszej połowie a wyniki i statystyki na pewno będą o wiele lepsze .

Ważne odnotowanie są pierwsze mecze w naszej drużynie Marcina Majchra , Cezarego Odrobiny oraz Mateusz Bienias i Tomek Chadaj strzelili także swoje pierwsze i miejmy nadzieje nie ostatnie bramki ;)

Skład: Różycki Ł - Bienias M , Porębski Ł - Chadaj T , Kądzielski M a także Gruszka M - Kwiecień T , Wójcik M , Odrobina C , Majcher M , Kądzielski P , Motyka K , Kasperczyk M , Bucki M