• autor: admin, 2012-12-03 16:36

LZS TOPOLA - ZŁOTY TEAM

6   :   4

strzelcy : Ziółko Mateusz -2 ; Chadaj Tomek ; Kądzielski Mateusz

W trzeciej kolejce PLF masz zespół nieoczekiwanie przegrał mecz z Topolą i niestety nie powiększył dorobku punktowego i teraz do czołówki jest 6 pkt do tyłu . Nieoczekiwana ale zasłużona wygrana naszych przeciwników pokazali w tym meczu wiele serca i ambicji czego zabrakło po naszej strony . Dobra i kontrolowana gra w pierwszej połowie nie przełożyła się na wynik końcowy gdyż w drugiej połowie było wiele fauli i co chwila były odgwizdywana przedłużone rzuty karne z czego najwięcej korzystali przeciwnicy strzelając z nich aż 4 bramki .

Coś szwankuje i musimy wziąć tę porażkę na siebie i starać się poprawić swoją grę w każdym możliwym aspekcie. Musimy wziąć się w garść i zdobywać punkty w każdym kolejnym meczu nie może być mowy o odpuszczaniu !!!
Nareszcie po kilku próbach udało się zarezerwować hale w Kazimierzy i możliwe że już w ten piątek ( 7 grudnia ) zaczniemy bardziej przykładać się do gry i iść w górę tabeli .

Kolejne mecze będą jak mecze o życie , zaczynamy tę walkę już najbliższym spotkaniem z Naprzodem Skalbmierz w niedzielę o godz. 19:30

Skład : Gruszka M- Ziółko M , Porębski Ł , Chadaj T , Kądzielski M a także Różycki Ł - Odrobina C , Bucki M , Motyka K , Bienias M