• autor: admin, 2012-12-24 09:39

ZŁOTY TEAM - GLADIATOR

1       :       5

Strzelcy : Kądzielski Mateusz

Niestety kolejna przegrana i strata punktów na własne życzenie ! katastrofalny mecz w wykonaniu naszej ekipy co nie podlegało żadnym dyskusją może poza pierwszymi 5-6 minutami . Początek udany prowadzenie 1:0 , ale cóż fatalna postawa naszych zawodników szybko oddała pole rywalom a ci nie mieli nic przeciwko i grali to co umieją najlepiej szybko i ofensywnie do przodu dzięki czemu strzelają błyskawicznie bramkę na 1:1 a następnie dokładają kolejne dwie i pierwsza połowa kończy się rezultatem 1:3 dla Gladiatora .

Aby myśleć o pozytywnym wyniku należało zaatakować od początku drugiej połowy i dawać z siebie wszystko lecz tak nie było , ambicje może były ale samymi ambicjami meczu się nie wygrywa trzeba było wykorzystywać stworzone sytuacje a z tym było olbrzymi problem tego wieczoru . Słabe zgranie , zero porozumienia na boisku skutkowało kolejnymi bramkami do tyłu z czego zrobiło się aż 1:5 dla przeciwników . Kolejne spotkanie pokazało że nie idzie nam gra z teoretycznie słabszymi drużynami przez co już 3 mecz w plecy przez samych siebie . Więcej opisywać nie trzeba każdy kto był widział jak nie powinno się grac w piłkę na tym poziomie . Po tej kolejce niestety oddalamy się od pierwszej czwórki chodź nadal jeszcze z realnymi szansami na dostanie się do play-offów ;)

Należy zrehabilitować się za tą porażkę już w kolejnym meczu z PŁYWALNIĄ KOS która jest niepokonana jeszcze w tym sezonie i miło zakończyć rok pełen wzlotów i upadków .

Skład : Różycki Ł ( Gruszka M ) - Odrobina C , Charyga A , Porębski Ł , Kądzielski M a także Motyka K , Wójcik M , Góra K , Kądzielski P , Kasperczyk M oraz Bomba P .