W MINIONY WEEKEND NASZ ZESPÓŁ ODNIÓSŁ DWA WAŻNE ZWYCIĘSTWA :

ZŁOTY TEAM - MALIBU SŁONOWICE 18:1

PLPN :

LSZ TOPOLA - ZŁOTY TEAM 2:7

więcej w rozwinięciu ...

W piątej kolejce ligi na orliku nasza ekipa pewnie i zasłużenie ograła dość dużo słabszego przeciwnika jakim było Malibu Słonowice aż 18 do 1 .  Było to ważne zwycięstwo dzięki któremu zespół przesunął się w górną część tabeli . Od początku spotkania inicjatywa była po stronie Złotego i gra toczyła się przede wszystkim na połowie rywala , jedyna stracona bramka padła tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego a duża w tym zasługa naszego bramkarza który nie jednokrotnie zatrzymywał strzały rywali . Natomiast z przodu było jeszcze trochę niedokładności lecz o wiele  lepie niż w poprzednich meczach , ale najważniejsze są trzy punkty i korzystny bilans bramkowy . I co do bramek strzelonych przez naszych napastników które zapoczątkował  Porębski uderzając z własnej połowy a kończąc na asyście Chadaja do Wójcika który ustawił wynik meczu na pewno niektóre mogły się podobać .

Strzelcami w tym meczu byli natomiast : Sydoryk M -4 ; Kądzielski P -3 ; Chadaj T -3 ; Wójcik M -2 ; Gruszka M - 2 ; Porębski Ł ; Gruszka P ; Pytel P i Kasperczyk M

18:1

Natomiast w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej na trawie zmierzyliśmy się z LZS Topolą .

Do pierwszej kolejki przystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie. Obrona grała w bardzo eksperymentalnym składzie z Pawłem Gruszka na prawej stronie, który nominalnie jest bramkarzem. W ataku zagrał nasz trener Paweł Bomba. Jedyna nasza siła to był środek pomocy w którym grali nowi zawodnicy Sidiki Coulibaly i Michał Sydoryk. Początek meczu należał do Topoli lecz na posterunku był Różycki. Z biegiem czasu stwarzaliśmy sytuacje. Pierwsze dwie bramki strzela nasz trener. Na 3 : 0 podwyższa Sydoryk i tym wynikiem kończy się pierwsza połowa. Po przerwie 4 bramkę zdobywa Pobiega który spóźniony dotarł na mecz. Piata i szósta bramka jest autorstwa Kądzielskiego. Przy takim wyniku wkradło się rozluźnienie i Gorgoń dwa razy z rzutów wolnych pokonuje Różyckiego. Pod koniec meczu swoja bramkę dorzuca Paweł Bomba kompletując hatt-ricka .