• autor: admin, 2013-11-25 12:52

PŁYWALNIA KOS vs ZŁOTY TEAM

3    :    1

Strzelcy : Sydoryk Michał

PLF 2013/2014 ruszył na dobre , w drugiej kolejce przeszło nam się zmierzyć z aktualnym mistrzem ligi Pływalnią KOS , która to została wzmocniona i na papierze wygląda jeszcze mocniej niż przed rokiem czego mogliśmy doświadczy już w pierwszej kolejce gdy gospodarze dość łatwo poradzili sobie z waleczną Topolą wygrywając spotkanie 10:2 . Co do naszej drużyny również zaszło sporo zmian kadrowych i jakie przyniesie to efekty należy poczekać jeszcze trochę czasu . Niestety po pierwszym meczu i bardzo dobrej frekwencji zawodników tym razem nie udało się przybyć większości . Mimo braku kadry nie było odpuszczanie i każdy walczył do końca .

Pierwsza połowa niespodziewanie dla większości obserwatorów zakończona prowadzeniem naszej ekipy 1:0 , bramka pada po jednej z dobrze wyprowadzonej kontrze a jej autorem Michał Sydoryk pokonujący bramkarza przeciwników płaskim strzałem tuż przy słupku. Dobra gra w obronie i skuteczne przewidywanie zagrań rywali dało spory optymizm przed drugą polową.

Druga część meczu identycznie jak pierwsza rywal atakował , lecz na posterunku stawał Marek Gruszka bądź skutecznie grający w polu Porębski i Sambór . Czas mijał a wynik nie ulegał zmianie dopiero 7 minut przed końcem gracze z Pływalni dopięli swego strzelając bramkę mimo że ewidentnie popełnili faul gol został zaliczony . Brak sił spowodował że ostatnie 5 minut należały już do rywali strzelający 2 bramki i ustalając wynik 3 do 1 .

Nie pozostaje nic innego jak dalej walczyć i grac o co najmniej play-offy gdyż ten mecz pokazał że nie taki diabeł straszny jak go malują , nawet zawodnicy z reprezentacyjna historia są do ogrania !