• autor: admin, 2013-12-04 12:38

POLONIA vs ZŁOTY TEAM

2  :   3

Strzelcy : Sydoryk M ; Kądzielski M i Francuz W

Trzecia kolejka PLF za nami ! W miniona niedziele nasza drużyna zwyciężyła ekipę Polonii Sędziszowice grająca w tym roku pod nazwą "Marsylia Sędziszowice" , która to odkąd wywalczyła awans do 1 Ligii systematycznie grała w play-offach . w tym sezonie tak samo jak u nas doszło u rywali do przemeldowania składu i tak mocny jak w poprzednich latach chyba nie będzie . Początek należał do naszej drużyny dobra i poprawna gra przyniosła już po kilku minutach gola za sprawa Sydoryka , niestety po bramce za dużo luzu doprowadziło iż przeciwnik wyrównuje na 1:1 . Wiele okazji po jednej jak i drugiej stronie nie wykorzystywane jak nigdy , dopiero 3 minuty przed gwizdkiem na przerwę Kądzielski strzela bramkę na 1:2 po błędzie bramkarza rywali a chwile potem Francuz z ostrego konta strzela na 1:3 gola kolejki w samo okienko bramki polonistów . Druga część nie była tak efektowna i składa wiele niedokładności i wciąż jeszcze widać braki w zgraniu był efektem straty bramki na 2:3 przez co wniosła lekką nerwowość , lecz na szczęście nasza drużyna dowiozła szczęśliwe jednobramkowe zwycięstwo do końca . Po trzech meczach zajmujemy 5 miejsce tuż za premiowaną czwórką .

W najbliższą niedziele przyjdzie się nam zmierzyć ze Spółdzielnią Sielec , drużyną która na papierze wygląda na jednego z oczywistych faworytów do wygrania w tym sezonie .