Złoty Team Broniszów - strona nieoficjalna

• WITAMY NA STRONIE ZŁOTEGO TEAMU BRONISZÓW
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Rachwałowianka - Caffaro 0:7
  • Naprzód Skalbmierz - Złoty Team Broniszów 1:7
  • Kilo Wiejskiej - 7:2
  • Scorpion Skalbmierz - Zarza Mikołajów 6:4
  • LZS Topola - Termalica Bruk - Bet Nieciecza
  • Gladiator Krzczonów - Koryto 7:6

pon.

05-2018

Finał 2011/2012
Ładowanie...

Które miejsce zajmie w II Lidze Złoty ?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zwycięstwo nad Spółdzielnią

• autor: admin, 2013-12-11 20:38

SPÓŁDZIELNIA SIELEC vs ZŁOTY TEAM

3    :   9

Strzelcy: Kądzielski M-4 ; Sydoryk M-2 ; Krzemiński M-2 i Francuz W

Mecz ze Spółdzielnią Sielec w IV kolejce PLF zakończony nie małym sukcesem naszej drużyny . Jak wiele razy powtarzano piłka jest nieprzewidywalna i zagadkowa tak i tym razem było . Początek meczu dość spokojny z poznawaniem czego można się spodziewać ze strony rywala . Po niespełna 5 minutach już wiadomo było że Sielec będzie tą drużyną która przejmie inicjatywę i będzie częstym gościem pod bramką Marka Gruszki a nasi zawodnicy będą czekać na swoje okazje . Już pierwsza z nich okazała się skuteczna i bramkarza rywali pokonuję Sydoryk , nie minęła długa chwila a Kądzielski podwyższa prowadzenie . Po tych bramkach ewidentnie przeciwnicy poczuli się skarceni i atakowali coraz z większym animuszem , dzięki czemu strzelają bramkę kontaktową i jest już 2:1 po 10 min gry . Kolejne minuty pierwszej polowy wyglądały prawie identycznie ataki Spółdzielni pewnie i skutecznie odpychała obrona lub na posterunku był Gruszka. Z przewagi Sielca niestety nic nie wynikało a kolejne gole padały dla Złotego , pierw po podaniu Krzemińskiego Kądzielski strzela na 3:1 a następnie role się odwróciły i to Krzemiński silnym strzałem zdobywa bramkę na 4:1 po czym takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron Sielec za sprawą Klepacza strzela bramkę i zaczyna pościg aby doprowadzić jak najszybciej do remisu. Dobry atak to niestety nie wszystko przez co kolejne kontry Złotego kończą się skutecznie i na 5:2 ponownie strzela Kądzielski obsłużony podaniem od Francuza , następnie Sydoryk pięknym lobem zdobywa bramkę dla Złotego numer 6 . Pewni wygranej gdyż do końca zostało niespełna 7-8 minut prowadząc czterema golami wkradła się mała dekoncentracja przez co przeciwnik zmniejsza straty i walczy do końca chociażby o remis ściągając nawet bramkarza i grając w przewadze co nie do końca się sprawdziło . Kolejne gole to autorzy już tylko Złotego podwyższając wygraną za sprawą Kądzielskiego , Krzemińskiego i Francuza , w ostatnich sekundach jeszcze bramkę mógł zdobyć nasz bramkarz lecz uderzając z własnego pola karnego trafił w słupek .

Spotkanie na pewno dwóch równych sobie drużyn grających solidną piłkę. Oby więcej takich meczów w wykonaniu naszej ekipy która rozumie się coraz lepiej i aby tak do końca rozgrywek .

IV KOLEJKA

autor: ~anonim 2013-12-13 17:44:20

avatar oj masz autor fantazje doprawdy :-)

autor: ~anonim 2013-12-15 13:28:04

avatar masz zarzuty jakies ?

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Naprzód SkalbmierzZłoty Team Broniszów
Naprzód Skalbmierz 1:7 Złoty Team Broniszów